EVROGOL VLAHOVIĆA KROZ NOGE PROTIVNIKU: Ali ono što je njegov saigrač promašio posle Dušanove stative je bruka!
Dušan Vlahović je odigrao fantastičan meč, Foto: Printscreen/Youtube/FootBall My Life

Srbin se ozbiljno nameće

Srpski trio iz Fiorentine je počeo meč u startnoj postavi

Srpska Fiorentina je poražena u prijateljskom meču od Benfike 2:1, ali se sva trojica srpskih igrača ozbiljno nameću treneru Vićencu Monteli.

To se posebno odnosi na Dušana Vlahovića koji je bio i strelac jedinog gola za "violu".

Sva trojica igrača iz Srbije, Nikola Milenković i Aleksa Terzić uz Dušana Vlahovića su se našli u startnoj postavi na početku meča, a posebno se istakao bivši napadač Partizana.

On je izjednačio rezultat fantastičnim šutem kroz noge igraču Benfike sa ivice šesnaesterca, čime je pokazao da ima istančan golgeterski njuh.

Potom je pogodio i stativu, a u nastavku te akcije se obrukao njegov saigrač Benasi koji je šutirao preko preko iako je pred sobom imao bukvalno prazan gol.

Zbog toga je Fiorentina kažnjena golom Kaja u samom finišu utakmice, pošto je prethodno već u prvom minutu Benfika povela preko Harisa Seferovića.