RADNIČKI PREBOLEO FLORU: Nišlije razbile Proleter i zauzele čelo tabele!
Čair, Foto: Espreso.co.rs

LINGLONG SUPERLIGA, 1. kolo

Noma, Mihajlović i Batrović razbili Novosađane

Radnički je zalečio rane posle šokantne eliminacije u kvalifikacijama za Ligu Evrope od Flore iz Talina. Rezultatom 3:0 slavio je nad Proleterom iz Slane Bare i posle prvog kola zauzima prvo mesto na tabeli sa najboljom gol razlikom.

Radnički je poveo već u 11. minutu meča, kada je Rjota Noma savladao golmana Petrića, a prednost je duplirao Stefan Mihajlović trinaest minuta kasnije.

Rjota Noma
Rjota Noma foto: Printscreen/Instagram/Radnički Niš

Rezultatom 2:0 ušlo se u drugo poluvreme, a pobedu Radničkog je još ubedljivijom učinio Veljko Batrović u 77. minutu, samo dva minuta pošto je zamenio Nemanju Tomića.

Ranije večeras, Partizan je u Inđiji slavio sa 1:0, pa u prilogu možete da pogledate kompletan izgled tabele posle prvog odigranog kola u Linglong Superligi Srbije.