UŽAS: Trener Dinama kolabirao na klupi, odmah je prebačen u bolnicu! Bore mu se za život, igrači se na terenu mole!
Hitna pomoć odvozi nesrećnog trenera, Foto: Printscreen/Twitter, Emanuel Rosu

SKANDIRALI MU DA IDE

Izgleda da nije baš najbolje podneo uvrede sa tribina

Objavljeno: 21:41h

Utakmica Dinamo Bukurešta i Univerzitatea Krajove prekinuta je u prvom poluvremenu nakon što je domaći trener Eugen Nejgo kolabirao.

Rumunski novinar Emanuel Rosu piše kako su navijači 51-godišnjem treneru skandirali da dobije otkaz, iako je tek pre mesec dana dobio posao.

Utakmica je prekinuta pri rezultatu 0:0 u 31. minutu, a dvadesetak minuta zatim igra je nastavljena kao da se ništa nije desilo.

Posle dugotrajne reanimacije, srećom su uspeli da ga ožive, pa su svi mogli da odahnu.