SRBIJO, DOČEKALA SI: Luka Jović debitovao za Real!
Debi Luke Jovića za Real Madrid, Foto: Youtube / Printscreen

početak

Srpski fudbaler Luka Jović debitovao je za svoj novi klub Real Madrid.

Jović je odigrao prvi, doduše nezvaničan meč za Madriđane na Međunarodnom kupu šampiona.

Jovićev Real je poražen od Bajerna rezultatom 3:1 (1:0), a srpski golgeter je na teren ušao na poluvremenu kao zamena za Karima Benzemu.

Bivši napadač Crvene zvezde nije ostavio preterano dobar utisak za 45 minuta provedenih na terenu.

Bajern je poveo golom Tolisoa u 15. minutu, a zatim došao do 3:0 preko Levandovskog i Gnabrija. Počasni gol za "kraljevski klub" postigao je Rodrigo pet minuta pre kraja regularnog dela.

Izabranike Zinedina Zidana naredni meč na Međunarodnom kupu šampiona očekuje 24. jula kada se sastaju sa Arsenalom.