MNOGI SU OSPORAVALI NJEGOV DOLAZAK: Šaponjić dao gol na debiju za Atletiko Madrid!
Ivan Šaponjić, Foto: Printscreen/Youtube

SJAJAN START KARIJERE

On je meč počeo na klupi, a pogodio je u 77. minutu za prednost gostiju od 2:0

Ivan Šaponjić je pokazao da ima kvalitet za dres Atletika. Mladi srpski internacionalac bio je strelac za Jorgandžije već na debiju, u prijateljskom meču sa Numansijom. Madriđani su kao gosti pobedili sa 3:0 (0:0).

On je meč počeo na klupi, a pogodio je u 77. minutu za prednost gostiju od 2:0.

Prethodno je u 69. minutu mrežu Numansije zatresao Vitolo. Treći pogodak delo je Felipea, sedam minuta pre kraja.

Dijego Simeone je na teren od prvog minuta poslau u ovom trenutku najjači sastav: Oblak – Tripije, Savić, Ermoso, Lodi – Lemar, Saul, Markos Ljorente, Žoao Feliks – Morata, Dijego Košta.

Žoao Feliks je zbog udarca u kuk zamenjen sredinom prvog poluvremena, ali više radi predostrožnosti, nego jer je ona opasnije prirode.