IZNENAĐENJE NA PREMIJERI LINGLONG SUPERLIGE: Novajlija šokirao Voždovčane na 'Krovu'

1. kolo

Voždovac - TSC 1:2

Objavljeno: 13:21h

Fudbaleri TSC iz Bačke Palanke ostvarili su debitantsku pobedu u Linglong Superligi Srbije pošto su u prvom kolu savladali Voždovac u Beogradu sa 2:1

Gosti iz Bačke Topole su prikazali jako dopadljivu igru i predstavili se u najboljem svetlu na svom prvom nastupu u srpskom elitnom rangu.

Nakon poluvremena bez golova, gosti su poveli u 55. minutu preko Saše Tomanovića, da bi "zmajevi" uspeli da izjednače u 70. minutu golom Miloša Stojčeva.

Ipak, pet minuta kasnije usledio je hladan tuš za favorita na "krovu" pošto je Vladimir Siladi zatresao mrežu Marka Ilića i tako doneo svojoj ekipi tri boda.

Sutra se nastavlja prvo kolo takmičenja u LSL utakmicama Spartak Subotica - Rad (18 sati), kao i Vojvodina - Mačva, Crvena zvezda - Javor, Mladost Lučani - Radnik Surdulica i Čukarički - Napredak (20 sati).