BRUKA, KAKO IGRA ČUKA: Brđani petardom isprašili Jermene i plasirali se u drugo kolo kvalifkacija za Ligu Evrope!

kvalifikacije za le

Sledeći je Molde

Objavljeno: 19:13h

Fudbaleri Čukaričkog su se plasirali u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su u Jermeniji demolirali Banats sa velikih 5:0!

Brđani su prikazali prelep fudbal i sa lakoćom potvrdili 3:0 iz prvog meča u Beogradu.

Već u trećem minutu Čukarički je došao do prednsoti, Luka Stojanović se majstorski snašao u šesnaestercu i pocepao mrežu Jermena. Nije dugo trebalo izabranicima Aleksandra Veselinovića da udvostruče prednost, igrao se 31. minut kada je Slobodan Tedić bio na pravom mestu i postigao svoj treći gol u ovim kvalifikacijama.

U nastavku je Čukarički potpuno potukao rivala. Prvo je Luković posle soloprodora majsorski šutirao iz mrtvog ugla za 3:0, da bi ubrzo Veljko Birmančević odlično iskorstio kontranapad Brđana i matirao golmana Jermena.

Konačan rezultat postavio je Luka Stojanović svojim drugim golom, ovoga puta je bio precizan sa bele tačke.

U drugom kolu Čukarički će se suresti sa Moldeom, koji je u prvoj utakmici pobedio Rekjavik sa 7:1.