ZVEZDA VEĆ SAD ZNA GDE PUTUJE AKO PROĐE SUDUVU: I sa igračem manje su razbili protivnike!
Helsinki je ubedljivo pobedio Toršavn u prvom meču, Foto: Printscreen/Youtube/Other Football

Kvalifikacije za Ligu šampiona

Finski šampion je sav posao obavio već u prvom meču 1. kola

Dok su fudbaleri Crvene zvezde igrali meč prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona i mučili se da dođu do gola, njihov potencijalni rival u narednoj rundi, Helsinki, je obavio sav posao već u prvom meču.

Finski šampion je na domaćem terenu pobedio 3:0 HB Toršavn sa Farskih ostrva i takoreći već sada mogu da računaju da su prošli u narednu rundu.

Junak meča je bio Lapalainen koji je postigao dva pogotka. Načeo je Farane u 21. minutu, a finsku ekipu nije poremetilo ni to što je već posle pola sada ostala sa igračem manje na terenu.

Obilor je uspeo da za 30 minuta zaradi dve javne opomene i bude poslat na tuširanje.

Ipak, njegovi saigrači nisu prepustili ništa slučaju, pa je O'Šonesi već u 43. minutu postigao novi gol, a sve je rešio pomenuti Lapalainen u 66. minutu.