MOMENAT KAD SU DELIJE ZANEMELE: Milan Borjan dobio težak udarac u glavu na Gold kupu - od sopstvenog igrača!
Milan Borjan, Foto: Printscreen/Youtube

OŠAMUTIO GA

Nije se na tome završilo, pošto je golman Crvene zvezde hteo i da uzvrati

Kanada je iznenađujuće poražena od Haitija u četvrtfinalu Gold kupa rezultatom 2:3, iako je na poluvremenu imala prednost od čak 2:0 golovima Dejvida i Kavalinija.

Nazon, Bazile i Gerije su doneli preokret Haićanima, a za prvi gol delimično je kriv golman crveno-belih Milan Borjan koji se nije najbolje sporazumeo sa defanzivcem svoje ekipe, pa je probao da dribla Nazona, ali u tome nije uspeo.

Međutim, nije poraz Kanade bilo ono što je najviše zabrinulo navijače Crvene zvezde, već jedan detalj iz 10. minuta utakmice, kada je Borjan bio u duelu upravo sa Nazonom, ali i jednim svojim igračem.

I jedan i drugi su ga slučajno potkačili prilikom izvođenja kornera, a golman srpskog šampiona ostao je da leži na travi držeći se za glavu.

Čak je stigao i da potkači rivalskog igrača dok je padao, jer je bio ubeđen da ga je on udario, ali se na kraju ispostavilo da je teži udarac primio od sopstvenog saigrača.