SPAS U POSLEDNJI ČAS: Zvezda bila na pragu poraza, ali je Milunović sačuvao srpskog šampiona u 90. minutu!

espreso u austriji

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Objavljeno: 21:18h

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su u trećoj utakmici na pripremama u Austriji, odigravši 1:1(0:0) protiv kiparskog Apolona

Poveli su Kiprani preko Zelaje u 57.minutu,a izjednačio je Nemanja Milunović u poslednjem minutu utakmice.

Ovo je drugi vezani remi srpskog šampiona u Austriji, prethodno je istim rezultatom završila duel sa Klužom, a najbolju proveru pred start kvalifikacija imaće sa ruskim Zenitom koji je naredni rival.

Sastav Crvene zvezde: Popović (od 66.Vasiljević) - Gobeljić, Stojković (od 46. Jirka) , Milunović, Rodić (od 66.Konatar) - Čaušić (od 79. Ebisilio) - Jevtović (od 66.Vulić), Ivanić (od 72. Simić) , Ben (od 66. Vukanović), Marin (od 83. Jovičić) - Boaći (od 66. Krstović) .

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

90' - GOOOL Milunović posle prekida poravnava rezultat.

69' - Odličnom intervencijom Jirke, koji je ispratio čitavu akciju Apolona, protivnici nisu uspeli da zaprete Popoviću.

60' - Marin je uposlio Jevtovića, koji je dobro primio loptu pored dva fudbalera, i poslao je do Boaćija, koji je sa ivice kaznenog prostora šutirao pored gola.

57' - GOL 0:1 Zelaja je zakačio loptu nakon dobro izvedenog slobodnog udarca i doveo Apolon u vođstvo.

KRAJ POLUVREMENA: Dominantnija igra crveno-belih, ali Kiprani tvrdom igrom nisu dozvolili crveno-belima da dođu u priliku da postignu gol.

40' - Možda i najbolja šansa za crveno-bele. Nakon centaršuta Stojkovića, Ben je sa 11m zahvatio loptu glavom, ali je udarac nažalost otišao pored gola.

23' - Zbog velike vrućine sudija je dao pauzu igračima da se osveže. Zvezda dominira terenom, dok Apolon šansu traži iz prekida.

10' - Opipavanje snaga na početku utakmice. Zvezda ima više loptu u svom posedu, ali bez ozbiljnije šanse na obe strane.

18:00 - Utakmica je počela.