KATAI MAGIKO: Zidanovska golčina reprezentativca Srbije o kojoj priča cela Amerika!
Aleksandar Katai, Foto: Printscreen/Twitter

MAJSTOR BIO, MAJSTOR oST'O

Kakav je to doktor ove igre...

Čikago, koji s klupe predvodi Veljko Paunović, a na terenu Aleksandar Katai, odigrao je 1:1 sa Solt Lejkom, uz sjajan gol našeg fudbalera.

U petom minutu Katai je namestio loptu da izvede slobodan udarac, te sjajnim šutem prevario i živi zid i golmana.

Na Tviter nalogu Fajera uz snimak gola Kataija napisali su:

- Uvek ima trik u rukavu. Mađoničar pogađa za 1:0!

Da li vas je ovo podsetilo na Zidana ili možda Andreu Pirla iz najboljih dana?

Inače, Rusnak je izjednačio iz jedanaesterca u 33. minutu, što je, ispostavilo se, bio i konačan rezultat na stadionu „Sitgik“.

Srpski fudbaler je desetak minuta pre kraja imao šansu da reši pitanje pobednika, ali šutirao je pored gola.