Sudar bivših šampiona sveta bez pobednika, Tumba porazom debitovao na klupi Crnogoraca! (VIDEO)

ŠPANCI DALI GOL IZ OFSAJDA

Malo je falilo da komšije izvuku iznenađujuć rezultat na gostovanju Grčkoj, dok je u velikom derbiju "crvena furija" iz nedozvoljene pozicije izbegla poraz
Objavljeno: 22:51h
Četvrtak veče bilo je rezervisano za prijateljske duele reprezentacija širom jeste duel između Italije i Španije u Udinama.
Visente, gde gledaš? Selektora Španije sudija pokosio kao da je od papira! (VIDEO) Bivši šampioni sveta iz 2006. i 2010. godine odigrali su 1:1 u zanimljivom
Prednost ekipi Antonija Kontea doneo je Lorenco Insinje
lobuje Davida de Heu, ali se golman Junajteda nije dao prevariti.
Zasluženo vođstvo "propalo" je samo dva minuta Aric Aduric posle očiglednog ofsajda zakucao loptu u mrežu.
Ljubiša Tumbaković je debitovao na klupi Crne Gore, a naši susedi su poraženi na gostovanju Grčkoj rezultatom 2:1.
Cavelas je u 54. minutu doneo
iznenađenje Žarko Tomašević
sedam minuta posle tog gola, Karelis je postavio konačnih 2:1 za Grčku nedozvoljene