IZVUČENI PAROVI 1. KOLA KVALIFIKACIJA ZA LIGU EVROPE: Fantastičan žreb za Radnički i Čukarički!
FK Radnički Niš - FK Čukarički, Foto: Beta

NAPRED, SRBI

IZVUČENI PAROVI 1. KOLA KVALIFIKACIJA ZA LIGU EVROPE: Fantastičan žreb za Radnički i Čukarički!

Ovo bi moglo mnogo da znači za naš fudbal, jer bi mogao da ostvari nove bodove...

Objavljeno: 18.06.2019. 16:05h
  • 114

Posle žreba održanog u Nionu koji je počeo od 15:30, oba naša tima koja kreću od prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope dobila su rivale.

Radnički Niš će igrati protiv Flore Talin iz Estonije, dok će Čukarički putovati u Jermeniju na duel Banantsu.

Trofej Lige Evrope
Trofej Lige Evrope foto: EPA/Yoan Valat, Profimedia

Mečevi će biti na programu 11. i 18. jula, a srpski timovi će prvi igrati kod kuće.

Definitivno i jedni i drugi mogu da budu zadovoljni, a posebno Čukarički koji je mogao da se sastane sa mađarskim Debrecinom.

Evo svih parova prve runde:

GRUPA 1

Malme (ŠVEDSKA) v Balimena (S. IRSKA)/NSI (F. OSTRVA)
Konahs (VELS) v Kilmanrok (ŠKOTSKA)
Brejdablik (ISLAND) v Vaduc (LIHTENŠTAJN)
Bran (NORVEŠKA) v Šamrok (Irska)
Vitebsk (BELORUSIJA) v KuPS (FINSKA)

GRUPA 2

Ordabasi (KAZAHSTAN) v Torpedo Kutaisi (GRUZIJA)
Sant Hulija (ANDORA)/Evropa(GIBRALTAR) v Legija (POLJSKA)
Gzira (MALTA) v Hajduk Split (HRVATSKA)
Radnički Niš (SRBIJA) v Flora (ESTONIJA)
CSKA Sofija (BUGARSKA) v Titograd (CRNA GORA)

GRUPA 3

Makabi Haifa (IZRAEL) v Mura (SLOVENIJA)
Debrecin (MAĐARSKA) v Kukeši (ALBANIJA)
Ženes Eš (LUKSEMBURG) v Tobol (KAZAHSTAN)
FCSB (RUMUNIJA) v Milsami (MOLDAVIJA)
Čukarički (SRBIJA) v Banants (JERMENIJA)

GRUPA 4

Krusejders (S. IRSKA) v B36 (FARSKA OSTRVA)
Inter Turku (FINSKA) v Brondbi (DANSKA)
Priština (KOSOVO)/Sankt Žozef (GIBRALTAR) v Rendžers (ŠKOTSKA)
Kork (IRSKA) v Progres (LUKSEMBURG)/Kardif Metropolitan (VELS)
Molde (NORVEŠKA) v KR (ISLAND)

GRUPA 5

Levski Sofija (BUGARSKA) v Ružomberok (SLOVAČKA)
Akademija Pandev (MAKEDONIJA) v Zrinjski (BIH)
Zeta (CRNA GORA) v VIdeoton (MAĐARSKA)
Šahtjor Soligorsk (BELORUSIJA) v Hibernijans (MALTA)
Nefči (AZERBEJDŽAN) v Speranta Nisporeni (MOLDAVIJA)

GRUPA 6

Olimpija Ljubljana (SLOVENIJA) v Riga (LETONIJA)
Honved (MAĐARSKA) v Žalgiris (LITVANIJA)
Radnik Bijeljina (BIH) v Spartak Trnava (SLOVAČKA)
Fola Eš (LUKSEMBURG) v Čikura (GRUZIJA)
Alaškert (JERMENIJA) v Makedonija Skoplje (MAKEDONIJA)

GRUPA 7

Dinamo Tbilisi (GRUZIJA) v La Fjorita (SAN MARINO)/Engordani (ANDORA)
Široki Brijeg (BIH) v Kajrat (KAZAHSTAN)
Žalgiris K. (LITVANIJA) v Apolon LImasol (KIPAR)
Ventspils (LETONIJA) v Teuta (ALBANIJA)
Cracovia Kraków (POL) v DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)

GRUPA 8

Stjarnan (ISLAND) v Levadija (ESTONIJA)
Beri Taun (VELS)/Kliftonvil (S. IRSKA) v Haugesund (NORVEŠKA)
Riterjaj (LITVANIJA) v KI (F. OSTRVA)/Tre Fjori (SAN MARINO)
Dinamo Minsk (BELORUSIJA) v Lijepaja (LETONIJA)
Norčeping (ŠVEDSKA) v Sent Patrik (IRSKA)
Aberdin (ŠKOTSKA) v RoPS (FINSKA)

GRUPA 9

Domžale (SLOVENIJA) v Balzan (MALTA)
Lači (ALBANIJA) v Hapoel Ber Ševa (IZRAEL)
Budućnost Podgorica (CRNA GORA) v Trans Narva (ESTONIJA)
Sabail (AZERBEJDŽAN) v Univerzitatea Krajova (RUMUNIJA)
Pjunik (JERMENIJA) v Škupi (MAKEDONIJA)
AEK Larnaka (Kipar) v Petrokub (MAKEDONIJA)

BONUS VIDEO: 

(Espreso.rs)

 


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
Inicijalizacija u toku...

Espreso.rs


Adria media