VOŠA VLADA REGIONOM: Lale srušile Partizan posle penala i osvojile Kup prijateljstva!
Omladinci Vojvodine su osvojili Kup prijateljstva, Foto: Youtube / Printscreen

trijumf

Omladinci Vojvodine pobednici su Kupa prijateljstva na Zlatiboru.

Novosađani su u finalu savladali Partizan nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca pošto je rezultat u regularnom toku bio 0:0.

Partizan je bio bolji rival tokom 80 minuta, a najbolju priliku crno-beli su propustili u finišu prvog poluvremena kada je golman Dražić sjajno zaustavio udarac Vujanovića.

Igrači Vojvodine su bili stoprocentni u penal seriji, baš kao i u polufinalu protiv Crvene zvezde, a sa druge strane pokušaji Cvetojevića i Šimuna završili su preko gola.

Za MVP-a turnira proglašen je golman Vojvodine Stefan Dražić, koji je proglašen i za najboljeg golmana, dok je najbolji strelac napadač Partizana Sava Arambašić sa 3 postignuta gola.