Ovaj trik Zvezdinog kapitena pomogao je Beograđanima da lakše probiju bedem Pazaraca! (VIDEO)

Lukavi Luković

Luković je dobio kod bacanja novčića i tražio da Zvezda zameni stranu terena odnosno da Beograđani napadaju ka golu Mladena Živkovića
Objavljeno: 21:19h
Fudbaleri Crvene zvezde došli su do dugo čekane pobede, ovog puta u Novom Pazaru 4:0, kojom su produžili trijumfalni niz i istovremeno oborili rekord
predvodio čuveni strateg Slavoljub Muslin. Zvezda 80. golom oborila Muslinov rekord i razbila Novi Pazar! (FOTO) (VIDEO)
kapiten Pazaraca Jasmin Trtovac Aleksandar Luković tradicionalno su birali stranu i loptu, a čini se da je u tom izboru defanzivac Zvezde ispao mudriji.
Kiksirao je nekoliko puta, ali se iskupio postizanjem 77. gola Zvezde u ovoj sezoni! (VIDEO) Luković je dobio kod bacanja novčića i tražio da Zvezda zameni stranu terena odnosno da Beograđani napadaju ka golu Mladena Živkovića, iza kojeg nije bilo navijača Novog Pazara. Tako je smanjio pritisak na saigrače u ofanzivi.
Damir Kahriman je u prvom poluvremenu bio izložen pritisku domaćih navijača, pošto su oni bili iza njegovog gola, ali napadi Pazaraca su bili vrlo jalovi u prvom delu meča, dok su gosti iz prestonice u istom periodu igre spakovali "tri komada".
Luković je načeo Pazarce u 28, deset minuta kasnije prednost je duplirao Ugo Vijeira, a kapiten domaćina Trtovac autogolom u 43. doneo Zvezdi velikih 3:0. Započeti posao finiširao je Damijan Le Telek u drugom poluvremenu...