Partizanu ne pomažu ni dva penala ni igrač više, Čukarički pokvario slavlje crno-belih! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 12. KOLO

Dva promašena penala, Grbića i Babovića, te brojčana nadmoć nakon isključenja Tijaga nisu pomogla srpskom šampionu da dođe ni do boda u hramu fudbala i to na 70. rođendan kluba
Objavljeno: 22:48h
Fudbaleri Partizana protiv Voždovca
2:1 negativnu
u derbiju 12. kola Superlige crno-beli su nastavili da posrću! Babović krenuo u obračun sa navijačima! Sa Istoka odjekivalo: Stefane, odlazi! (VIDEO) Humskom ponovo odjekivalo: Uprava napolje! (VIDEO)
rasturio jednog bundesligaša Milinkovićevih pulena Čukaričkog 1:0
Neverovatna bakljada Grobara za proslavu 70. rođendana Partizana! (VIDEO) Dva promašena penala, Grbića i Babovića brojčana nadmoć isključenja Tijaga
70. rođendan kluba! Novi promašeni penal Partizana! I Babović digao loptu preko gola! (VIDEO) Pogledajte kako je Grbić promašio penal protiv Čukaričkog! (VIDEO) PARTIZAN - ČUKARIČKI 0:1
Stadion: Strelac: Gledalaca: Sudija: Crveni karton: Partizan: Čukarički: Petak: 0:0 Subota: 1:0 2:3 2:3 1:0 0:0 0:0 Ponedeljak: 0:1
TOK MEČA Zamenik kapitena Stefan Babović je po okončanju meča otišao na zapadnu tribinu da se obračuna sa navijačima... Kraj utakmice! 90. min - Milorad Mažić je meč produžio tri minuta. 84. min Lukića Golubović 83. min Jovanovića Pavlović 82. min - Stadionom se ori "Uprava napolje"! Na "zapadu" je komešanje ispod lože.
81. min - I novu promašaj! Za nevericu! Stefan Babović loptu šalje preko gola! 80. min - Novi penal za Partizan! Ponovo nad Šaponjićem. Meč je na kratko prekinut zbog dima.
72. min Crveni karton za Čukarički! Tijago dobija drugi žuti, odnosno crveni karton zbog simuliranja. "Brđani" ostaju sa desetoricom. 70. min 70. min 68. min Mandić izglednoj prilici Pogledajte kako je Grbić promašio penal protiv Čukaričkog! (VIDEO) 58. min 57. min 53. min
49. min Grbić je izveo najstrožu kaznu i promašio! Lopta odlazi preko gola. 48. min Penal nad Šaponjićem! Počelo je drugo poluvreme. Trujića Božinova Šaponjić Grbić Pred start drugog dela meča zvižduci sa juga i povici "Uprava napolje". Navijači zovu igrače da dođu do njih uz pokliče "Hoćemo pobedu". Kraj prvog poluvremena. 45. min 44. min 35. min 34. min - GOOOL! Čukarički vodi sa 1:0!
27. min 25. min 20. min 18. min 13. min 12. min 10. min 5. min - Munja je sevnula nad hramom fudbala i tom prilikom gotovo polovina sijalica na reflektorima se ugasilo! 19:55
Espreso
19:30 Slavljenička je atmosfera u Humskoj ove večeri, a razlog je 70. rođendan crno-belih zbog čega je slobodan ulaz na južnu tribinu stadiona Grobari Blago svakom ko je bio sa nama u borbama i pobedama u suzama kao i pesmama