KAKO JE OVO MOGAO DA BUDE PENAL? Skandalozna situacija sa meča Dinamo Vranje - Inđija, a sudija je bio na metar...
FK Dinamo Vranje - Inđija, momenat spornog penala, Foto: Printscreen/Youtube

AKO JE OVO JEDANAESTERAC, MI SMO ESPN

Arbitre, ako je bilo slučajno, ok, ko radi taj i greši, ali...

Dinamo je u Vranju pobedio Inđiju sa 2:0, ali nije uspeo da opstane u Superligi jer nije nadoknadio tri gola zaostatka iz utakmice odigrane u Banatu.

Na poluvremenu meča na jugu Srbije Vranjanci su imali 1:0, a od 64. minuta došli su na samo gol zaostatka. Doduše, iz skandaloznog i gotovo sigurno nepostojećeg penala.

Fudbaler domaćih Karapandžić je kao pokošen traktorom pao u kaznenom prostoru Inđije, a sudija Čolović video je dovoljno kontakta za belu tačku. Najstrožu kaznu je izveo Dimitrov, golman Preković bio je nemoćan.

Međutim, pogledajte na 2.28 priloženog video snimka taj detalj i sami odlučite da li je ovo bila skandalozna odluka ili pak samo nenamerna greška?

Ako je ovo penal, mi smo najpopularniji američki sportski medij ESPN.