KOŠKANJE, KONTROVERZNI PENAL, 'NJIHOV SUDIJA', ALI NIŠTA OD OPSTANKA: Inđija je u Superligi - Vranje u suzama!
Slavlje fudbalera Inđija, Foto: FK Inđija

superliga srbije

Dinamo nije uspelo da anulira 3:0 iz prvog meča

Objavljeno: 19:01h

Fudbaleri Inđije poslednji su učesnik Superlige Srbije za narednu takmičarsku sezonu, 2019/20.

Dinamo iz Vranja je pobedio Inđiju u Vranju sa 2:0, ali nije nadoknadio tri gola prednosti koje su zeleno-beli ostvarili na svom terenu.

Meč u Vranju su obeležili incidenti, koškanja i nekoliko sumnjivih situacija.

Ušao je Dinamo oštro u meč, a već u 2. minutu došlo je i do koškanja, a potom su se ređale i šanse.

Pred kraj poluvremena Vranjanci su poveli golom Željka Dimitrova, kada je glavom lobovao golmana gostiju Prekovića.

U 64. minutu je dosuđen kontraverzan penal za domaću ekpu, jedan lagan pad je sudija okarakterisao kao penal, pa je Dimitrov preuzeo odgovornost i pogodio za 2:0!

Bilo je i sedam minuta nadoknade, ali Inđija je uspela da odoli i plasira se u Superligu Srbiju.