Čarolija Kutinja iz mrtvog ugla izbacila Junajted, odličan Mažić, golčine Stojiljkovića i Obamejanga! (VIDEO)

Poznati su svi četvrtfinalisti drugog po jačini evropsko takmičenja
Objavljeno: 23:34h
Liverpul Borusija Dortmund
Šahtjor Sevilja
Braga Atletik Bilbao Sparta Prag Viljareal
Lige Evrope Da li je Mažić bio u pravu kod penala za Junajted? (VIDEO) Mančester junajted jedanaesterca koji je dosudio Milorad Mažić, a koji je u pogodak pretvorio Marsijal
Kutinjo u poslednjem minutu prvog poluvremena fenomenalnim solo prodorom i onda skoro iz mrtvog ugla je lobovao De Heu Obamejang projektilom koji je uputio sa 25 metara
Nikola Stojiljković koji se fenomenalno snašao i iz veoma teške situacije matirao golmana Fenera Lacija Sparte iz Praga 3:0 ispadanjem iz Lige Evrope 846_Lazio_Sparta_1458239170586_cut 941_Lazio_Sparta_1458240756089_cut Liga Evrope, 1/8 finala Viljareal 0:0 0:2 Sparta Prag 0:3 1:1 Atletik Bilbao 2:1 0:1 Šahtjor 0:1 1:3 Braga 4:1 0:1 Liverpul 1:1 0:2 Sevilja 3:0 0:0 Dortmund 1:2 0:3 Napomena