PARTIZAN IZBORIO EVROPU: Crno-beli slavili na Karađorđu, navijači ponovo pravili probleme!
Stadion Karađorđe je ugostio fudbalere Partizana i Vojvodine, Foto: Starsport©

plej-of superlige, 6. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 2:1. Počelo je veoma uzbudljivo u 8. minutu kada je Rikardo "štiklom" savladao Rockova, da bi samo minut kasnije Pavlović napravio penal u svom kaznenom prostoru i dopustio Đuriću da ekspresno izjednači na 1:1. Već u 20. minutu novi jedanaesterac na meču - ovoga puta Pavlović je oboren, a šut je na sebe preuzeo Zakarić koga je Rockov pročitao i odbranio najstrožu kaznu. Do kraja poluvremena nije bilo golova, ali dogodio se kratak prekid zbog spornog navijanja navijača Partizana.

U nastavku je Rikardo prvi zapretio, a miran meč smo gledali do finiša kada je upravo Rikardo oboren od strane Rockova, a novi penal za Partizan je šutnuo Ivanović i pogodio za veliku pobedu crno-belih u borbi za Evropu koju su ovim trijumfom i izborili. Poslednje kolo donosi duel između Partizana i Proletera u Beogradu, dok Vojvodina gostuje Čukaričkom.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

KRAJ UTAKMICE: Vojvodina - Partizan 1:2

83. minut - GOOOL: Ivanović pogađa za 2:1

81. minut - Penal za Partizan! Rockov je zakačio Rikarda u punom trku!

74. minut - Ponovo Rikardo preti, izborio se za udarac sa ivice kaznenog prostora i dobro šutirao, ali samo korner za Partizan

69. minut - Ivanović je imao dobru priliku, međutim Rockov sjajno brani

60. minut - Novi prekid na Karađorđu zbog navijača Partizana

50. minut - Rikardo prvi preti u drugom poluvremenu

POLUVREME: Vojvodina - Partizan 1:1

44. minut - Problem za Partizan, ali Stojković nekako stiže do lopte i izbija je daleko od gola

35. minut - Velika prilika za Rikarda, izašao je sam pred Rockova ali šutirao pored gola

26. minut - Kratak prekid na Karađorđu zbog sporne pesme navijača Partizana, ali ubrzo se sve smirilo

20. minut - Zakarić nije iskoristio jedanaesterac! Sjajni Rockov je pročitao nameru reprezentativca BiH

19. minut - Devetak je oborio Pavlovića prilikom skoka na korneru i to je penal za crno-bele

9. minut - GOOOL: Đurić ekspresno izjednačio na 1:1! Vojvodina postiže gol sa bele tačke!

8. minut - Penal za Vojvodinu! Samo što su primili gol, krenuli su u napad i Strahinja Pavlović je napravio prekršaj u kaznenom prostoru.

8. minut - GOOOL: Rikardo! Partizan je poveo u Novom Sadu, sjajno se snašao Ivanović i uposlio najboljeg strelca crno-belih koji pogađa za 1:0!

16:00 - Meč u Novom Sadu je počeo