NOVINARI DEJLI MEJLA MORALI DA OSTANU DUŽE NA POSLU: Sve je bilo spremno za tužan naslov, a onda se pojavio Moura!
Moura je naterao novinare da ostanu duže na poslu, Foto: EPA

spektakl

Sa dva brza gola je izjednačio na 2:2, pa im je još samo jedan gol bio potreban kako bi napravili čudo i plasiraju se u finale, a to se i dogodilo u 95. minutu meča...

Objavljeno: 11:36h

Prisustvovali smo spektakularnom meču između Ajaksa i Totenhema.

Kopljanici su imali velikih 2:0 posle prvog poluvremena i sve je vodilo ka tome da gledamo finale između Ajaksa i Liverpula, ali Lukas Moura nije tako mislio.

Brazilac je upisao het-trik i odveo Sparse u prvo finale Lige šampiona u istoriji, međutim, novinari britanskog Dejli mejla su već imali spremnu naslovnicu samo koji minut pre odlučujućeg gola napadača Totenhema.

Naime, na naslovnoj strani pisalo je "Heartbreak" iliti "Slomljeno srce" i samo je trebalo da kliknu "publish", ali na njihovu sreću su morali da ostanu duže na poslu pošto je neverovatni Moura učinio sve da promene naslov i temu teksta u "ČUDO".