Herojski Juve minuti delili od čuda, Bajern se izvukao u produžecima! Barsina rutina! (FOTO) (VIDEO)

Liga šampiona 1/8 finala

Katalonci lagano prošli dalje, Bavarci furioznim drugim poluvremenom trijumfovali rezultatom 4:2
Barselona - 3:1 Barselona Arsenal
TOK MEČEVA 108' Gol Tijaga Alkantare šalje navijače Juventusa u depresiju! 3:2! Kakav preokret. Ali to nije sve! Minut kasnije Kingsli Koman povećava na 4:2! 106' 105' Kraj prvog produžetka, rezultat je i dalje 2:2! 95' 91' 90. Miiiiileeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!! 2:2, Bajern je probio odbranu Juventusa! 72' Gol za Bajern! Centaršut Košte u obrvu poljske gol mašine i fenomenalan udarac za 1:2! Biće čupavo! 67' Velbek umalo da izjednači, ali je pogodio samo stativu! 64' Barsa je završila posao na "Nou Kampu". Prelep volej hvata Luis Suarez i Venger može polako da počne razmišlja o Premijer ligi . 56' ! 50' Evo gola na stadionu Barse! Majstorija Mohameda Elnenija! Prelep udarac, ovo ne bi odbranila ni dva golmana! 47' ! . 46' ! Pogledajte kako je Manuel Nojer uspeo da spreči debakl svog tima pred sam kraj prvog dela igre! 45' Kraj prvog poluvremena! 40'
Printscreen/Twitter/Nemanja Nedovic
35'
28' Juve vodi 2:0! Strelac je Kvadrado. Piksija Stojkovića ! 27'
22' 19' Nejmaaaaaaaaaaaaaaaaaar! Vode Katalonci! 18' Veliki kiks odbrane je prethodio vodećem golu giganta iz Torina. 15' !
6' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Vodi Juventus golom Pola Pogbe! 1' Utakmice u Kataloniji i Bavarskoj su počele! TOK VEČERI 20:30 -