ČUKARIČKI NADOMAK LIGE EVROPE: Ognjen Mudrinski je najbolji strelac u istoriji Superlige!
Ognjen Mudrinski, Foto: fkcukaricki.rs

PLEJ-OF SUPERLIGE SRBIJE, 5. KOLO

Beogradski tim sada ima 37 bodova, jedan više od Partizana koji je slavio protiv Napretka

Fudbaleri Čukaričkog nadomak su plasmana u Ligu Evrope naredne sezone.

Oni su sa 3:0 pobedili Proleter na Banovom brdu u petom kolu plej-ofa Superlige. Beogradski tim sada ima 37 bodova, jedan više od Partizana koji je slavio protiv Napretka.

Utakmicu je obeležio napadač Čukaričkog Ognjen Mudrinski koji je sa dva gola postao najbolji strelac u istoriji Superlige sa 64 gola čime je pretekao Andriju Kaluđerovića.

Brđani su poveli golom Mudrinskog u šestom minutu, a isti igrač je posle pola sata povisio na 2:0. Treći gol za beogradski tim postigao je Šapić u 79. minutu.

Radnički je u Nišu odigrao bez golova sa Vojvodinom.