BAKSUZNOM MIJU PRESELE KARAMELE: Everton srušio Barnli!
Rišarlison je zaslužan za vođstvo Evertona, Foto: AP/Peter Byrne

PREMIJER LIGA, 37. KOLO

Obe ekipe se nalaze u sredini tabele i ne mogu ni da ispadnu ni da se plasiraju u evrokupove

Objavljeno: 14:58h

Fudbaleri Evertona bez problema su pobedili Barnli sa 2:0 u pretposlednjem, 37. kolu Premijer lige.

Možda bi rezultat bio drugačiji da Mi nije doneo prednost Karamelama autogolom u 17. minutu. Posle šuta Rišarlisona, lopta se od njega odbila i završila u mreži Barnlija.

Nije dugo trebalo da Everton poveća vođstvo. Samo tri minuta posle vodećeg gola, usledio je novi. Prvo je šutirao Dinj iz daljine, loptu je odbio golman Barnlija, a na odbitak je natrčao Šejmus Kolman i smestio je u mrežu.

Utakmica Evertona i Barnlija nema nikakav rezultatski značaj pošto se obe ekipe nalaze u sredini tabele i ne mogu ni da ispadnu ni da se plasiraju u evrokupove.