SL: Čukarički samleo Napredak i nastavio trku za Ligu Evrope!
Nova pobeda za Čukarički, Foto: Starsport©

superliga, plej-of 4. kolo

Napredak je golovima Ostojića i Ndiajea uspeo da ostavi koliko-toliko pristojan utisak

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su sa sjajnim partijama ovog proleća.

Po kišovitom vremenu, oni su uspeli da savladaju kruševački Napredak na svom stadionu rezultatom 5:2 i tako nastave trku za mesto u evropskim kvalifikacijama.

Mudrinski je svojim novim golom doveo Brđane u vođstvo u 8. minutu, a mladi Kovač je već u 26. povećao na 2:0.

Stefan Kovač je bio igrač utakmice
Stefan Kovač je bio igrač utakmice foto: Starsport©

To je bio konačan rezultat prvog dela, da bi Partizanova letnja želja, Samjuel Ovusu pogodio mrežu u 51. minutu za 3:0. Čukarički tu nije planirao da se zaustavi, pa je ove sezone izuzetno raspoloženi Luka Stojanović postigao novi gol.

Napredak se zatim malo trgnuo i golovima Ostojića i Ndiajea uspeo da smanji na 4:2 u 85. minutu utakmice, a u poslednjim trenucima susreta Kovač je svojim drugim golom postavio konačnih 5:2 za tim sa Banovog Brda.

SUPERLIGA, PLEJ-OF 4. KOLO

Vojvodina - Crvena zvezda 0:5 (0:2) (Pavkov 22, Vukanović 25, Ben 65, Joveljić 78, Joveljić 91p)

Partizan - Mladost 2:1 (1:0) (Rikardo 11', Tošić 58' – Marković ag, 83')

Čukarički - Napredak 5:2 (2:0) (Mudrinski 8, Kovač 26, 93; Ovusu 51, Stojanović 66 -- Ostojić 69, Ndiaje 84)