PONOVO IZ 1 U 2: Radnički odložio Zvezdinu proslavu, da li je moguće da se ovo opet desilo?
Nermin Haskić, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 4. KOLO PLEJ-OFA

Nišlije su do trijumfa došli posle preokreta

Objavljeno: 22:36h

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u gostima Proleter sa 3:2 u prvoj utakmici četvrtog kola plej-ofa Super lige Srbije.

Nišlije su do trijumfa došli posle preokreta, a pre svega zahvaljujući raspoloženom Nerminu Haskiću koji je postigao tri gola. Proleter je na stadionu "Karađorđe" poveo pogotkom Srđana Vujaklije u 31. minutu, da bi Haskić svoj prvi gol postigao u 50. za 1:1.

Samo četiri minuta kasnije isti igrač je doneo preokret Radničkom, ali je Proleter preko Nemanje Čovića u 61. izjednačio. Radnički je pobedu overio u 71. minutu, a Haskić je tako kompletirao het-trik.

Nišlije su druge na tabeli Super lige Srbije sa 45 bodova, dok je Proleter sedmi sa 22.

Inače, sličan meč između ova dva tima odigran je u 16. kolu Superlige, kada su viđeni neki "paranormalni" potezi Zarije Lambulića, koji je skrivio penal i dao "evroautogol" za preokret Nišlija.