LUČANSKI PENALDŽIJA SRUŠIO VOJVODINU: Sudija Bojan Nikolić dosudio dva penala za Mladost!
Fudbaleri Mladosti iz Lučana, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 3. KOLO PLEJ-OFA I PLEJ-AUTA

Dosudio je čak dva penala za Lučance koji su slavili sa 3:1

Sudija Bojan NIkolić opet je u centru pažnje srpskog fudbala.

Posle spornih odluka u prošlom kolu plej-ofa na utakmici koju su igrali Radnički iz Niša i Partizan, u ovom je sudio duel Mladosti iz Lučana i Vojvodine. Dosudio je čak dva penala za Lučance koji su slavili sa 3:1.

Sudija Bojan Nikolić je ponovo u centru pažnje
Sudija Bojan Nikolić je ponovo u centru pažnje foto: Saša Pavlić Koky

Dva gola sa bele tačke za Mladost je postigao vezista Aleksandar Pejović kome pripala titula kralja penala pošto je tako upisao 12 golova ove sezone. Strelac za Mladost bio je još Radivojević dok je počasni gol ta Vojvodinu postigao Matić.

Napredak je sa 2:0 pobedio Proleter golovima Alivodića u 17. i Zukanovića u 90. minutu.

Zlatne bodove u borbi za opstanak osvojio je Zemun pošto su u Šapcu savladali Mačvu sa 5:1. Domaći su od 11. minuta igrali sa deset igrača pošto je isključen Igor Ristivojević. Strelci za Zemun bili su Kukuličić u 9. i 77. minutu, Ilić u 26, Ristović u 56 i Tomić u 66. minutu. Gol za domaće delo je Pejovića u 40. minutu.

Fudbaleri Zemuna
Fudbaleri Zemuna foto: Starsport©

U Surdulici su Radnik i Dinamo remizirali 1:1. Oba tima su utakmicu završila sa deset igrača pošto je prvo isključen Sejdua (Dinamo), a potom i Predrag Đorđevića iz domaćeg tima.

Plej-of Superlige, 3. kolo

Četvrtak

Radnički Niš - Čukarički 2:2 (1:1) (Ranđelović 24, Haskić 62 – Stojanović 11, 9)

Mladost - Vojvodina 3:1 (1:0) (A. Pejović 30p, 48p, Radivojević 57 – Matić 76)

Napredak - Proleter 2:0 (1:0) (Alivodić 17, Zukanović 90)

Plej-aut Superlige, 3. kolo

Četvrtak

Spartak - Bačka 0:1 (0:0) (Žarković 80)

Mačva - Zemun 1:5 (1:2) (F. Pejović 40 - Kukuličić 9, 77, Ilić 26, Ristović 56, Tomić 66)

Voždovac - Rad 1:0 (1:0) (Mašović 43)

Radnik – Dinamo 1:1 (1:0) (Stojanović 45 – Macukas 47)