RADNIČKI NASTAVLJA BORBU ZA TITULU: Partizan pao u Nišu i tone sve dublje!
Fudbaleri Radničkog dočekuju Partizan na Čairu, Foto: Starsport©

superliga srbije, 32. kolo, plej-of

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Radničkog iz Niša su savladali Partizan sa 3:1 u 2. kolu plej-ofa Superlige.

Poveli su crno-beli u 42. minutu preko Đorđa Ivanovića koji je rutinski matirao Ristića posle asistencije Nikolića, a samo par trenutaka kasnije je Saša Stojanović sjajno izveo slobodan udarac na ivici kaznenog prostora i sjajno savladao Kljajića za 1:1.

U nastavku je Petar Grbić postigao gol u 48. minutu što je izazvalo gomilu komentara zbog sporne situacije u kojoj je pri šutu Grbića bio Ranđelović koja se činila kao čist ofsajd.

Sudija je gol priznao, a fudbaleri Partizana su krenuli u žestok protest, pa je Savo Milošević morao da smiruje svoje izabranike.

U 53. minutu na 3:1 je povisio upravo Ranđelović šutem sa desne strane kada je pogodio sam ugao gola Filipa Kljajića za veliku radost navijača na Čairu.

Ovom pobedom Radnički je ponovo na -4 u odnosu na Crvenu zvezdu koja je juče poražena od Čukaričkog, dok je Partizan posle poraza na četvrtoj poziciji gde ga je pretekao upravo Čukarički.

Očekuje nas veoma interesantan finiš Superlige Srbije pošto je do kraja sezone ostalo još pet kola, a 160. Večiti derbi je na programu u četvrtak od 19 časova na stadionu Rajko Mitić.

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz "lajv-blog".

KRAJ MEČA: Radnički Niš - Partizan 3:1

90. minut - Igraće se još četiri minuta u Nišu

86. minut - Slobodan udarac za Partizan na oko 17 metara. Izveo ga je Miletić, ali je Ristić sjajno intervenisao

80. minut - Velika šansa za Partizan! Ivanović se našao sam ispred golmana, ali nije uspeo da ga matira po drugi put na ovom meču

74. minut - Na teren će i vremešni Saša Ilić

72. minut - Oprobao je udarac Lazar Ranđelović, međutim lopta ide preko gola

60. minut - Povreda Nikole Drinčića posle duela sa Zdjelarom

53. minut - GOOOOL: Ludnica u Nišu! Ranđelović je povisio na 3:1

48. minut - GOOOOL: Petar Grbić dovodi Radnički u vođstvo! Činilo se da je Ranđelović u ofsajdu, ali on je varkom tela zbunio Kljajića i gol je priznat

PRVO POLUVREME: Radnički - Partizan 1:1

45+2. minut - GOOOOL: Saša Stojanović je izjednačio sjajnim golom iz slobodnog udarca u nadoknadi prvog poluvremena!

42. minut - GOOOL: Đorđe Ivanović je doveo Partizan u vođstvo! Nikolić je dodao loptu do mladog napadača, koji je lepo snašao i rutinski savladao Ristića!

36. minut - Grbić je hitro uleteo u šesnaesterac Partizana, dodao Haskića koji je iskomplikovao dobru situaciju za domaćina

28. minut - Pokušao je Nikolić prodorom da ugrozi Ristića, ali odbrana Nišlija je uradila dobar posao i "ukrotila" napadača gostiju

22. minut - Umesto Valijentea koji se povredio, na teren će Svetozar Marković

11. minut - Petar Grbić je ubacio loptu na peterac, intervenisao je Filip Kljajić, ali tako što je namesito zicer Saši Stojanoviću čiji je udarac završio pored stative

Saša Stojanović
Saša Stojanović foto: Starsport©

6. minut - Ranđelović je nadskočio štopera Partizana, ali bez opasnosti za gol Filipa Kljajića

18:30 - Počela je utakmica

Stadion Čair
Stadion Čair foto: Filip Plavčić

17:40 - Sastavi:

Radnički Niš: Ristić - Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević - Bondarenko, Drinčić - Grbić, Stojanović, Ranđelović - Haskić

Partizan: Kljajić - Vulićević, Valijente, Ostojić, N. G. Miletić - Smiljanić, Zdjelar, Ivanović, Pantić - Nikolić, Rikardo

17:30 - Kvota na Partizan je u toku dana bila na oko 2.20 u proseku, dok je neposredno pred meč skočila na 4.00