Real preživeo dramu na Kanarima, Španija priča o Konopljankinoj bombi sa 30 metara! (VIDEO)

Primera, 29. kolo

Kazemiro je spasio "kraljevski klub" bruke u duelu sa Las Palmasom
Objavljeno: 22:40h

Auh kakva drama je viđena na Kanarskim ostrvima u poslednjih nekoliko minuta utakmice između Las Palmasa i Real Madrida. Malo je nedostajalo da "kraljevski klub" ostane bez pobede, ali ih je spasio Kazemiro i doneo trijumf 2:1. Poveli su Madriđani već u 24 minutu golom Serhija Ramosa, ali su doživeli pravi šok u 88. kada je Vilijan Hoze kontru domaćina krunisao golom i doneo izjednačenje. 226_Las_Palmas_1457899122513_cut Međutim, radost igrača u žutim dresovima nije dugo potrajala pošto je Kazemiro samo minut kasnije posle kornera zatresao njihovu mrežu i rastužio navijače na prepunom stadionu. 226_Las_Palmas_1457903832831_cut Utakmica o kojoj se priča jeste i duel između Sevilje i Viljareala koji je završen trijumfom domaćina 4:2, a osim goleade, vredan pažnje je i pogodak Jevhena Konopljanke sa skoro 30 metara udaljenosti. Primera, 29. kolo: Petak Malaga - Sporting Hihon 1:0 Subota Barselona - Hetafe 6:0 Selta - Real Sosijedad 1:0 Atletiko Madrid - Deportivo 3:0 Rajo Valjekano - Eibar 1:1 Nedelja Levante - Valensija 1:0 (Rosi 65) Sevilja - Viljareal 4:2 (Ibora 23, Ruiz 51 ag, Konopljanka 65, Rejes 90+1 - Bakambu 29, 37) Atletik - Betis 3:1 (Sabin 34, 50, Riko 44 - Kastro 85) Las Palmas - Real 1:2 (Vilijan Hoze 88 - Serhio Ramos 24, Kazemiro 89) Ponedeljak Granada - Espanjol 20.30