PARTIZAN BLIŽI FINALU KUPA: Rikardo Gomeš srušio Radnički!
Detalj sa meča u Superligi između Partizana i Radničkog, Foto: Starsport©

kup srbije u fudbalu, polufinale

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Objavljeno: 19:55h

Fudbaleri Partizana su savladali Radnički iz Niša u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije rezultatom 1:0 (1:0).

Pobedonosni gol delo je Rikarda Gomeša u 28. minutu, koji se sjajno snašao u kaznenom prostoru Nišlija i snažnim udarcem sa pet metara matirao je Ristića.

Borbe nije izostalo, Partizan je imao više lopte u svom posedu, Nišlije su tražile gol iz kontre, ali uzbuđenja su izostala.

Najbolji pokušaj za goste imao je Ranđelović na početku drugog poluvremena, ali je njegov udarac sa distance odbranio Stojković.

Revanš utakmica igra se 15. maja u Nišu.

90' - Još tri minuta će se igrati u nastavku.

83' - Rikardo Gomeš se požalio na povredu i menja ga Georgijević.

71' - Pokušaj Zdjelara sa distance završio je daleko od gola.

58' - Zoran Tošić je hteo iz prve da pronađe Miletića, ali se Grbić vratio i reagovao ispred desnog beka Partizana.

48' - Sjajan šut Ranđelovića sa distance, ali sigurana reakcija Stojkovića!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Partizan - Radnički 1:0

Veoma siromašno prvo poluvreme u Humskoj. Jedino vredno pomena je gol Rikarda Gomsea u 28. minutu.

38' - Pankov je dobio žuti karton zbog oštrog starta nad Zdjelarom - uzavrele su strasti na stadionu crno-belih.

28' - GOOOOOOL!! Vodi Partizan - Rikardo se najbolje snašao posle gužve u kaznenom prostoru i zakucao je loptu u mrežu!

25' - Meraklije su došle na stadion Partizana da podrže svoj Radnički.

Navijači niškog Radničkog
Navijači niškog Radničkogfoto: Espreso.co.rs

20' - Nišlije su imale korner, Bondarenko je šutirao na gol, a Stojković je bez većih problema zaustavio udarac.

13' - Bez većih uzbuđenja u uvodnim minutima meča.

8' - Traže penal fudbaleri Partizana. Lopta je udarila u ruku igrača Radničkog, ali se čini da je on bio van kaznenog prostora.

5' - Prva prilika na meču - Miletić je pokušao glavom posle solidnog centaršuta Tošića.

18:00 - Utakmica je počela.

17:55 - Mali broj ljudi je danas na stadionu Partizana.

1 / 2 Foto: Espreso.co.rs

17:35 - Fudbaleri Partizana se zagrevaju po jakom pljusku koji je počeo u Beogradu.

17:30 - Sastavi: Partizan: Stojković - N.R. Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Zakarić, Pantić, Tošić - Gomeš Radnički Niš: Ristić - Todorovski, Pankov, Crnomarković, Đorđević - Bondarenko, Drinčić - Grbić, Kojašević,Ranđelović - Haskić 17:00 - Izjava Save Miloševića pred početak meča