Milan bez Mihajlovića ostao bez bodova u Veroni, Roma upisala osmu pobedu zaredom! (VIDEO)

Serija A, 29. kolo

"Vučica" nezaustavljivo gazi sve redom u Kalču i prišla drugoplasiranom Napoliju na samo dva boda
Objavljeno: 23:46h

Fudbaleri Kjeva i Milana odigrali su nerešeno 0:0, u prvoj utakmici nedeljnog programa 29. kola italijanske Serije A.

Suspendovani trener "rosonera" Siniša Mihajlović gledao je meč sa tribina, a ekipu je vodio njegov asistent Nenad Sakić. Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za Kjevo, dok je Nikola Ninković svih 90 minuta posmatrao sa klupe. Roma je uspela da trijumfuje na gostovanju Udinezeu rezultatom 2:1. Strelci za tim iz prestonice bili su Edin Džeko u 15. i Florenci u 74. minutu, a počasni gol za domaćina postigao je Fernandes u 85. minutu. "Vučici" je to osma pobeda zaredom u prvenstvu i polako počinje da napada drugoplasirani Napoli koji joj beži dva boda, uz utakmicu manje. Đenova je uspela da nadoknadi dva gola minusa u meču sa Torinom i na kraju slavila rezultatom 3:2. Fiorentina je ispustila vođstvo od 1:0 u duela sa Veronom jer je bod gostima u 84. minutu doneo Pisano, dok je Karpi pobedio kod kuće Frozinone rezultatom 2:1. Serija A, 29.kolo: Subota: Empoli – Sampdoria 1:1 Inter – Bolonja 2:1 Nedelja Kjevo – Milan 0:0 Karpi – Frozinone 2:1 (Bjanko 27, De Guzman 89p – Dionizi 72) Fiorentina – Helas Verona 1:1 (Zarate 40 – Pisano 86) Đenoa – Torino 3:2 (Ćerći 20p, 45+2p, Riđoni 66 – Imobile 4, 15) Udineze – Roma 1:2 (Fernandes 85 – Džeko 15, Florenci 74) Lacio – Atalanta 2:0 (Klose 67, 90+5) Palermo – Napoli 0:1 (Iguain 23(p))