Atletiko promašio penal protiv Reala, a onda se spasao u finišu! (FOTO) (VIDEO)

MADRIDSKI DERBI

Fudbaleri Atletiko Madrida remizirali su sa gradskim rivalom Realom 1:1, golom Vijeta u 83. minutu
Objavljeno: 23:09h
Atletiko Madrid Reala
li to nije bilo ni malo lako, jer je bilo skoro nemoguće probiti odbrambeni zid gostiju sedam minuta pre kraja
Primere Argentinac je spasao svoj tim koji je posle ovog kola na petoj poziciji drugo mesto iza Viljareala.
"Kraljevići" su počeli agresivno meč na "Visente Kalderonu", a takvi napadi su se isplatili već na startu meča Danija Karvahala, koji je centaršutem iskosa sa desne strane našao centarfora Karima Benzemu, iza leđa Jana Oblaka.
Tijaga u kaznenom prostoru Reala Ramos je dobio žuti karton, a Atletiko jedanaesterac. Antoan Grizman u stranu gde se bacio Kejlor Navas.
Iznenađenje se dogodilo u 83. minutu, kada je Atletiko napokon postigao izjednačujući pogodak Vijeto Džekson Martinez je protrčao po levoj strani
pravom mestu se našao 21-godišnji napadač Primera, 7. kolo: Subota: Nedelja: 0:2 3:1 1:0 1:1