DŽABA IM ZIDAN KADA NE MOGU LEGANES DA POBEDE: Benzema spasio Real Madrid!
Ponovo je Benzema spasio Real Madrid, Foto: AP/Manu Fernandez

32. KOLA PRIMERE

Bez pobednika

Fudbaleri Leganesa i Real Madrida remizirali su večeras, 1:1, na stadionu ,,Munisipal de Butark“ u okviru 32. kola španske La lige.

U poslednjem meču ovog kola La lige, Leganes je pružio dobar otpor Madriđanima, koji su mislima, kako deluje, već u pripremama za narednu sezonu.

Ekipa Zinedina Zidana je igrala bolje, imali su više prilika, ali Marko Asensio i Karim Benzema nisu uspeli da donesu pobedu gostima.

Činilo se da će prvo poluvreme biti okončano bez golova, ali onda je posle ršuma u šesnaestercu Reala Martin Brajtvajt odložio loptu za Džonatana Silvu, a ovaj sa ivice šesnaesterca uputio udarac i savladao Kejlora Navasa za radost navijača na ,,Butarku“. Međutim, u nastavku Karim Benzema je anulirao prednost domaćih i postavio, ispostaviće se, konačnih 1:1.

Real Madrid je siguran na trećem mestu sa 61. bodom, dok je Leganes obezbedio opstanak sa 41. bodom koji ih drže na 11. poziciji.