Lukaku majstorijama za 5 minuta ugasio svaku nadu Čelsiju za Evropu naredne sezone! (FOTO) (VIDEO)

DIJEGO KOŠTA DOBIO CRVENI KARTON!

Sve do 77. minuta nije viđena ni jedna prava šansa, a onda spektakularan dribling i gol Belgijanca, potom i drugi. Napadač "plavaca" dobio je prvi put isključenje od kada je u Premijer ligi, a čelnici kluba iz Londona nemo posmatraju kako njihov bivši igrač
Posle poraza u osmini finala Lige šampiona i eliminacije iz tog takmičenja od Pari Sen Žermena Engleske Čelsi eliminisan je iz još jednog takmičenja
Evropi Everton
slavio sa 2:0. 9 razloga zbog kojih je Čelsi pre Abramoviča bio gotivan klub! (FOTO) (VIDEO) Bivši napadač tima iz Londona, Romelu Lukaku rešio je pomalo dosadan Belgijanac je na maestralan način predriblao čitavu
minimalnu prednost. Sramota za fudbal: Azar skandaloznim postupkom pokazao koliko (ne) poštuje Čelsi! (VIDEO)
Nastavilo se sa pritiskom "karamela", a to se isplatilo ekipi sa "Gudisona", supertalentovani Lukaku zatresao mrežu, a lopta je kroz noge.
Moguće je da je reč o ofsajdu, ali linijski sudija nije podigao zastavicu. Ono što je možda i bitnije od rezultata jeste da je Dijego Košta pokazan put u svlačionicu!
To je prvi put da je naturalizovani Španac iz Brazila dobio isključenje u Premijer ligi to dogodi mnogo ranije. Mrzitelji napadača Čelsija presrećni Ubrzo je i Geret Beri bio isključen, ali to nije predstavljalo nikakvu razliku Everton sa 2:0 zasluženo izborio plasman Ovim porazom Čelsiju su šanse za neko evropsko takmičenje naredne sezone minimalne, jer bi im osvajanje ovog trofeja garantovalo takmičenje u Ligi Evrope.
Sa druge strane, nezadovoljavajuće 10. mesto u Premijeršipu i 9 bodova Vest Hemom (mesto koje vodi u Evropu), deluje potpuno nemoguće "Stamford Bridža". Čelnici šampiona Engleske se sigurno sada "jedu živi" što su za male pare u julu 2014. godine poslali Lukakua u Everton..