OTERAN IZ REPREZENTACIJE, A I DALJE JE KLASA OD IGRAČA: Poluvolej Ivanovića i Zenit je na korak od titule!
Ivanović je postigao prvi gol u sezoni, Foto: AP

lepo

Majstorija nekadašnjeg kapitena reprezentacije

Objavljeno: 20:05h

Zenit je ubedljivo savladao Anži u Sankt Peterburgu 4:0 u utakmici 23. kola ruske Premijer lige, a drugi gol za domaći tim postigao je naš Branislav Ivanović.

TIm iz Sankt Peterburga poveo je u 2. minutu golom Iranca Serdara Azmuna, a samo šest minuta kasnije srpski defanzivac je reagovao u maniru rasnih napadača i iz poluvoleja sa 13 metara duplirao prednost svog tima.

Zenit je na odličnom putu da osvoji titulu prvaka - ostao mu je derbi sa Krasnodarom i ukoliko tu slavi mogao bi već polako da hladi šampionski pehar.

Ovo je prvi gol Ivanovića u ovoj sezoni.