PROBUDILA SE ZVER U ALEKSANDRU PRIJOVIĆU: Dva gola srpskog reprezentativca za bekstvo Al Itihada iz opasne zone!
Aleksandar Prijović je postigao dva gola za Al Itihad, Foto: Printscreen

Počeo je da rešeta

U trenucima kada je najbitnije za njegov tim, on je počeo da daje golove

Došao je zimus i zato je i doveden i tako skupo plaćen! Aleksandar Prijović vodi polako Al Itihad u sigurnu luku.

Trebalo mu je malo vremena da se privikne na fudbal i uslove u Saudijskoj Arabiji, ali kada je to uradio, srpski reprezentativac je počeo da rešeta mreže i to u najbitnijem momentu za njegov tim.

Al Itihad je gostovao najboljem timu u prvenstvu Al Nasru i ostvario pobedu od 3:2 koja život znači.

Sa dva brza gola Prijovića, u 33. i 43. minutu brzo su gosti stigli do velike prednosti.

Ali onda u drugom poluvremenu domaćin kreće na sve ili ništa i preko Hamdalaha uzvraća i stiže do izjednačenja.

No, u samom finišu meča, kada je Prijović već otišao na klupu Al Muvalad postiže gol za pobedu Al Itihada i bekstvo iz opasne zone.