ODAVNO NIJE BILO TOLIKO GOLOVA U SUPERLIGI: Voša pala u novosadskom derbiju, Voždovac ne ume da pobedi!
Fudbaleri Mladosti, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 1. KOLO PLEJ-OFA i PLEJ-AUTA

U prvom kolu plej-auta, viđeno je iznenađenje

Objavljeno: 21:20h

Mladost iz Lučana pobedom je započela plej-of Superlige Srbije.

U prvom kolu takmičenja, Lučanci su sa 2:1 pobedili Napredak. Već u šestom minutu domaći su poveli golom Janka Tumbasevića. Kruševljani su uzvratili i izjednačili u 29. minutu. Konačan rezultat postavio je Vladimir Radivojević u 58. minutu.

Vojvodina je na stadionu "Karađorđe" u novosadskom derbiju izgubila od Proletera sa 1:0. Strelac je bio Čović u 70. minutu.

Plej-of Superlige

Crvena zvezda – Radnički Niš 3:0 (2:0)

(Boaći 23. penal, 48, Ben 45. penal)

Mladost – Napredak 2:1 (1:1)

(Tumbasević 6, Radivojević 51 – Đorić 29)

Partizan – Čukarički 3:0 (1:0) (Gomeš 31, Zakarić 52, Zdjelar 87)

Vojvodina – Proleter 0:1 (0:0) (Čović 70)

U prvom kolu plej-auta, viđeno je iznenađenje. Bačka je sa gostovanja Radniku u Surdulici uspela da odnese bod. Poveli su domaći pogotkom Stamenkovića u 18. minutu, a Bjeloš je izjednačio i postavio konačan rezultat u 78.

Voždovac i Zemun su podelili bodove. Njihov duel u Beogradu je završen 2:2. Imao je beogradski tim pobedu u džepu pošto je golovima Stuparevića i Lukovića poveo već u prvom poluvremenu. Na 2:1 je smanjio Vučić sa penala krajem prvog dela igre. Bod Zemunu doneo je Kukuličić u 87. minutu.