FUDBAL SE IGRA DOK JOVIĆ NE POSTIGNE GOL: Srpski Falkao u 98. minutu doneo pobedu Ajntrahtu!
Luka Jović, Foto: EPA/Ronald Wittek

BUNDESLIGA, 28. KOLO

Srpski fudbaler Luka Jović ponovo je zablistao u dresu Ajntrahta.

On je svom timu doneo pobedu protiv Šalkea u osmom minutu nadoknade drugog poluvremena sa penala u 28. kolu Bundeslige.

Poveo je tim iz Frankfurta preko Rebića u 13. minutu, a izjednačio je Serdar u 21.

Kada se činilo da će se utakmica završiti bez pobednika, usledila je katastrofa za Šalke.

Prvo je Serdar u četvrtom minutu nadokande drugog poluvremena dobio crveni karton, a četiri minuta kasnije Jović je savladao golamana Šalkea sa penala.

Petak

Majnc - Frajburg 5:0 (3:0) (Boetius 20, Mateta 25, 33, 77, Onisivo)

Bajer Leverkuzen - Lajpcig 2:4 (2:1) (Haverc 11p, 23 - Sabicer 17, Verner 64, Forsberg 71p, Kuna 83)

Herta - Raman 1:2 (1:1) (Grujić 41 - Raman 35, 61)

Šalke - Ajntraht 1:2 (1:1) (Serdar 21 - Rebić 13, Jović 90+8p)

Štutgart - Nirnberg 1:1 (0:1) (Kabak 75 - Pereira 42)

Volfsburg - Hanover 3:1 (1:1) (Stefen 32, 71, Rusilion 78 - Vejdant 30)