CRNI PETAK NEMANJE RADONJIĆA: Bio je tragičar meča u kom je Marsej ostao bez Lige šampiona!
Nemanja Radonjić je skrivio penal, Foto: Printscreen/Youtube/Nans Sports

Baksuz ga prati

Reprezentativcu Srbije nikako da svane u Francuskoj

Ne ide nikako Nemanji Radonjiću u Marseju! Srpskog reprezentativca je, i sada kada je dobio priliku da se pokaže, pratio maler.

U porazu od Bordoa 2:0, koji verovatno znači i oproštaj od mesta koje vodi u Ligu šampiona, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je nesrećno skrivio penal i tako postao jedan od tragičara utakmice.

Njega je u 27. minutu lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru njegove ekipe, a to je iskoristio Kamano da donese prednost "žirondincima". Drugi pogodak na meču je bio delo De Previla.

Radonjić je odigra svih 90 minuta i bio je u dvema prilikama da postigne gol, ali ih nije iskoristio, te je samim time ponovo na meti kritika svojih navijača.

Inače, na ovom meču je nastupio još jedan bivši igrač Zvezde, Vukašin Jovanović koji je odlično komandovao odbranom Bordoa.