SRPSKI LUKA TONI OČARAO ITALIJU: Dušan Vlahović postigao dva gola u finalu Kupa!
Dušan Vlahović, Foto: Printscreen/Youtube/Calcio Nazionale

bravo

Biće on klasa od napadača

Objavljeno: 21:52h

Dušan Vlahović je postigao dva gola u prvoj utakmici finala Kupa Italije protiv Torina (2:0) i tako mladi sastav iz Firence doveo na korak od osvajanja trofeja.

Vlahović je protivničku mrežu načeo u 44. minutu sa bele tačke, dok je sudbinu rivala zapečatio u 78. minutu, kada je rutinski reagovao u situaciji pred golom Bikova. Revanš meč je zakazan za naredni petak u Torinu.

Vlahoviću je ovo bila ukupno 15 utakmica za Primaveru, uz 14 postignutih golova u ovoj sezoni za mladi sastav Fiorentine. Srpski golgeter je postigao devet golova na 11 utakmica u prvenstvu mladih timova, dok je u kupu dao pet na dosadašnja četiri meča.