MIHA PRIMIO ČETIRI KOMADA ZA 12 MINUTA: Bolonja opet u zoni ispadanja, Kjevo potpuno potonuo!
Mihina ekipa primila je čak četiri pogotka od 3. do 15. minuta, Foto: EPA/Paolo Magni

SERIJA A, 30. kolo

Više nego efikasno veče u italijanskom fudbalu

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu Kjevo sa 4:0 u prvoj večerašnjoj utakmici 30. kola italijanske Serije A.

Domaćin je poveo pogotkom Meriha Demirala u četvrtom minutu, da bi isti igrač pred sam odlazak na odmor pogodio za 2:0.

osle manje od dva minuta igre u drugom poluvremenu Manuel Lokateli je povisio na 3:0, da bi konačan rezultat postavio Domeniko Berardi u 57. minutu.

Sasuolo je 11. sa 35 bodova, dok je Kjevo poslednji, 20. sa 11.

Ekipa našeg Siniše Mihajlovića Bolonja, poražena je u gostima od Atalante sa 4:1, a sva četiri pogotka u mreži gostiju pala su od 3. do 15. minuta.

Strelac prva dva bio je Josip Iličić u 3. i 5. minutu, dok su na 4:0 povisili Hatebur u 9. i Duvan Zapata u 15.

Počasni pogodak za tim našeg stručnjaka, koji je sada opet u zoni ispadanja na bod iza Empolija, bio je Rikardo Orsolini u 54. minutu.

Do kraja sezone čeka nas luda borba za opstanak, ali i za Ligu šampiona u Kalču.

Serija A, 30. kolo

Utorak

Milan - Udineze 1:1 (1:0) (Pjatek 44 - Lazanja 65)

Kaljari - Juventus 0:2 (0:1) (Bonući 22, Kean 85)

Sreda

Empoli - Napoli 2:1 (1:1) (Farijas 28, Di Lorenco 53 - Zjelinski 44)

Roma - Fjorentina 2:2 (1:1) (Zaniolo 14, Peroti 57 - Pecela 12, Žerson 51)

Frozinone - Parma 3:2 (2:1) (Pinamonti 13, Valcanija 45+2, Ćofani 90+13 pen - Barilja 18, Ćeravolo 58 pen)

Đenova - Inter 0:4 (0:2) (Galjardini 15, 81, Ikardi 40 pen, Perišić 54)

SPAL - Lacio 1:0 (0:0) (Petanja 89 pen)

Torino - Sampdorija 2:1 (2:0) (Beloti 34, 45+1 - Gabijadini 83)