ZVEZDA PREORALA BAČKU PALANKU: Nova pobeda crveno-belih!

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz lajv-blog na Espresu

Objavljeno: 19:02h

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su novu pobedu u Superligi.

U 29. kolu savladana je Bačka u gostima rezultatom 3:1.

Već u 7. minutu preko Pavkova je Zvezda došla u prednost, posle sporne situacije koja je delovala da je bio ofsajd, ali sudija se nije oglasio.

Nekoliko minuta kasnije, Vujadin Savić je postigao prvenac u crveno-belom dresu, sjajnim golom iz peterca, da bi samo par trenutaka nakon toga Radović smanjio na 2:1 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Filip Stojković je pogotkom u 60. minutu postavio konačan rezultat i tim sa Marakane je nastavio svoj trijumfalni niz.

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz lajv-blog na Espresu.

85. minut - Boaći je bio u šansi, ali dosuđen je ofsajd i gol je poništen

77.minut - Bakljada navijača Zvezde, prekinuta utakmica i čeka se izvođenje slobodnog udarca

76.minut - Slobodan udarac za Bačku na 30 metara od gola Crvene Zvezde

60. minut - GOOOL: Filip Stojković postiže gol za 3:1

57. minut - Pavkov je bio u prilici, nema promene rezultata

47. minut - Ivanić je ponovo imao priliku posle duplog pasa sa Pavkovim, ali ostaje 2:1. Babić je u nastavku pokušao da postigne novi gol, međutim ništa od toga

POLUVREME: Bačka - Crvena zvezda 1:2

44. minut - Pokušao je Žarković, Borjan siguran

37. minut - Velika šansa za Ivanića, ali Zogović je intervenisao

25. minut - Izuzetno otvorena utakmica u Bačkoj Palanci sa gomilom šansi. Rodić je imao sjajnu priliku, ali je izblokiran sa gol linije

14. minut - GOOOL: Bačka je smanjila na 2:1 preko Radovića

10. minut - GOOOL: Vujadin Savić je postigao prvi gol u Crvenoj zvezdi

7. minut - GOOOL: Zvezda je povela golom Pavkova

17:00 - Počela je utakmica

16:10 - Evo sastava obe ekipe