Ben skratio muke navijačima: Zvezda savladala žilavu Mačvu u odličnom meču na Marakani!
Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Mačvu, Foto: Starsport©

SUPERLIGA, 28. KOLO

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mačvu rezultatom 2:1 u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Pred oko 10.000 navijača, Gigić je šokirao Marakanu golom u 15. minutu meča i tako doneo Mačvi prednost u ranoj fazi meča.

Imala je i Zvezda svoje prilike, ali čudesni Puletić je sprečavao svaki pokušaj srpskog šampiona u prvom delu, sve dok majstorska asistencija Čaušića nije došla do Boaćija koji rutinski trese mrežu za 1:1.

U nastavku su crveno-beli zaigrali mnogo ofanzivnije, a to im se isplatilo u 74. minutu kada je Ben rutinski izveo jedanaesterac nakon faula nad Boaćijem.

Do kraja ligaškog dela ostalo je je još jedno kolo, fudbaleri Mačve su izgubili sve šanse za plej-of, dok su crveno-beli ostali na velikoj prednosti u odnosu na najbliži Radnički iz Niša.

Sva dešavanja sa meča možete da pratite uz "lajv-blog".

85. minut - Još pet minuta do kraja susreta, a gledamo odličan fudbal na stadionu Rajko Mitić

73. minut - GOOOL: Oboren je Boaći u kaznenom prostoru, a Ben je rutinski realizovao najstrožu kaznu!

65. minut - Solo-prodor Bena se završio tako što je fauliran na ivici kaznenog prostora. Marin je izveo slobodan udarac koji je izblokiran, pa je Ben sjajnim udarcem pokušao konačno da savlada Puletića, međutim još jedna fantastična intervencija golmana gostiju

63. minut - Puletić neverovatno sa gol linije "skida" šut Boaćija, verujemo da ni sam golman Mačve ne zna kako je uspeo da odbrani ovaj pokušaj

61. minut - Dobra prilika za srpkog šampiona, Rodić je uputio centaršut, ali Pavkov nije uspeo da lepo zahvati loptu i pogodi mrežu odmah po ulasku na teren

1 / 4 Foto: Starsport©

57. minut - Pavkov ulazi u igru umesto Joveljića, ostaje Milojević pri formaciji sa dva napadača

50. minut - Joveljić je pokušao da donese prednost svom timu, međutim bez uspeha

JOŠ JEDAN SPEKTAKL NA SEVERNOJ TRIBINI

45. minut - Marin je pokušao glavom da iznenadi golmana, ali bez uspeha - 1:1 je rezultat prvog poluvremena na najvećem srpskom stadionu

37. minut - GOOOL: Ričmond Boaći je uspeo da izjednači posle majstorske asistencije grudima Gorana Čaušića

35. minut - Skok Milunovića posle kornera, ništa od promene rezultata

KOREOGRAFIJA DELIJA

Koreografija Delija
Koreografija Delija foto: Starsport©

32. minut - Fauliran je Marin na ivici šesnaesterca, a Adamović je ostao povređen da leži na terenu, ali je uspeo da se pridigne i nastavi meč

27. minut - Marin je sjajno uposlio Boaćija koji je šutirao odmah iz prve i prebacio gol Puletića

25. minut - Otvorena utakmica na Marakani, ekipa Mačve se libi da zapreti i igra napadački, dok crveno-beli i dalje ne mogu da pronađu put do gola Šapčana

15. minut - GOOOL: Mačva je povela u Beogradu, sjajna povratna lopta na peterac, zakasnio je Čaušić, a gosti imaju prednost golom Gigića kome nije bilo teško da pogodi praznu mrežu!

14. minut - Ben je pokušao iz voleja da ugrozi gol Mačve, ali je izblokiran

5. minut - Već u narednom napadu, Borjan se poigrao i izgubio loptu, međutim to nisu uspeli da kazne gostujući fudbaleri

4. minut - Prva velika prilika na meču, Marin je pokupio "otpadak" posle kornera i probao u stilu Kvarežme, ali ostaje 0:0.

19:00 - Počela je utakmica na Marakani

17:55 - Sastavi oba tima

17:50- Delije su najavile sjajnu koreografiju.