PALI NA NISKE GRANE: Brazilci se obrukali u meču sa Panamom!
Fudbaleri Brazila obrukali su se protiv Paname, Foto: EPA/Hugo Delgado

KATASTROFA

Iako je Brazil imao veći posed lopte i više šuteva to nije bilo dovoljno da se savlada rival

Fudbaleri Brazila odigrali su nerešeno 1:1 u prijateljskom meču sa Panamom odigranom na stadionu "Dragao" u Portu.

Iako se očekivalo da će Brazilci nastaviti pobednički niz bez primljenog gola, ozbiljno su kiksnuli. Momci iz Paname su pokazali veliku borbenost. Iako je Brazil imao veći posed lopte i više šuteva to nije bilo dovoljno da se savlada rival.

Brazilci su poveli golom debitanta Lukasa Pakete u 32. minutu. Radost Karioka nije dugo trajala pošto je Panama izjednačila posle prekida, na jedini način na koji je mogla.

U 36. minutu, centrirao je Dejvis, a Maćado je nadvisio odbranu Brazila. Usporeni snimak je otkrio da se radio o ofsajdu, ali arbitri nisu imali VAR pa je gol priznat.