Osmog marta odigran je derbi kada je sadašnji trener Partizana dao gol Zvezdi! (VIDEO)

106. duel crno i crveno-belih

Klub iz Humske slavio je rezultatom 3:0, a jedan od pogodaka postigao je Ivan Tomić

I na Međunarodni dan žena, odigran je večiti derbi. Bilo je to osmog marta 1997. godine kada su 106. put koplja ukrstili Partizan i Crvena zvezda, a pobedili su crno-beli rezultatom 3:0. Iako pogled na semafor ukazuje na laganu pobedu domaćeg tima, to uopšte nije bilo tako, jer je Zvezda bila mnogo bolji tim u prvom poluvremenu uprkos pogotku Niše Saveljića.

krunisao sa još dva gola. Prvo je Damir Čakar u 61. minutu razantnim udarcem završio lepu akciju "parnog valjka", da bi sadašnji trener Partizana Ivan Tomić u 76. postavio konačan rezultat.
PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA 3:0 (1:0) Stadion: Gledalaca: Strelci:
PARTIZAN: CRVENA ZVEZDA: