ORLOVI I DALJE IMAJU KANDŽE: Srbija nesavladana u Nemačkoj - heroj Marko Dmitrović!
Luka Jović je postigao debitantski gol u reprezentaciji Srbije, Foto: EPA

prijateljska utakmica

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 22:44h

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno 1:1 u prijateljskom meču protiv Nemačke u gostima.

Poveli su izabranici Mladena Krstajića preko Luke Jovića u 12. minutu igre, da bi Gorecka u 69. izjednačio.

Prvo poluvreme je bilo na veoma visokom nivou, pored gola Jovića, imali su Ljajić i Milenković velike prilike da povećaju prednost, ali bez uspeha.

U nastavku je Lazović prvi zapretio Nojeru, da bi potom Nemci preuzeli stvar u svoje ruke i konstantnim napadim ugrožavali gol Srbije.

Liroj Sane, pa Verner i Rojs su non-stop pretili Marku Dmitroviću na golu Orlova koji je u nebrojeno navrata svojim izuzetnim intervencijama spasio našu selekciju još nekog gola u mreži.

Podsetimo, već u ponedeljak Srbiju čeka meč prvog kola kvalifikacija protiv Portugala u Lisabonu.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

90+4. minut - Pavkov je zaradio crveni karton na svom debiju!

90. minut - Lukav pokušaj Radonjića koji umalo da iznenadi Ter Štegena

83. minut - Radonjić je pokazao svoj čuveni trk, ubacio loptu u srce peterca, ali nikoga da smesti loptu u mrežu

72. minut - Nemci su krenuli na sve ili ništa, Sane je imao priliku da preokrene rezultat

69. minut - GOOOL: Gorecka pogađa mrežu i poravnava na 1:1

65. minut - Nemanja Maksimović je izveo magiju! Skinuo je loptu sa gol linije i poništio radovanje Gundogana

63. minut - Ponovo Sane i ponovo Dmitrović koji još jednom izuzetno reaguje!

59. minut - Dmitrović još jednom sjajno brani! Greška Bogosavac posle koje je pokušao Rojs

56. minut - Sane je pao u šesnaestercu, čist start na loptu Rukavine

48. minut - Nova prilika za Srbiju, lepa lopta Gaćinovića za Lazovića koji je loše završio akciju

Poluvreme:

43. minut - I Milenković je propustio šansu da nokautira izgubljene reprezentativce Nemačke

41. minut - Kakav promašaj Ljajića! Neverovatno šta je uspeo da promaši prvotimac Bešiktaša...

37. minut - Čudesna odbrana Dmitrovića, Srbija i dalje ima vođstvo na stadionu Volfsburga

23. minut - Lazović i Jović su bili pred golom Nemaca, a mladi napadač Ajntrahta je propustio priliku da postigne i drugi gol na meču

21. minut - Dmitrović skida zicer Verneru, ostaje 0:1

12. minut - GOOOL: Luka Jović dovodi Srbiju u vođstvo! Sjajan početak za našu reprezentaciju

12. minut - Lepa akcija "orlova", kombinovali su Ljajić i Milinković-Savić, korner za Srbiju

6. minut - Domaćin uglavnom kontroliše početak utakmice, posed lopte je za sada apsolutno na strani "pancera"

1. minut - Klosterman je pokušao u prvom napadu, međutim samo korner za Nemačku

20:45 - Počeo je meč

20:35 - Meč Nemačke i Srbije iz 2008. godine

19:40 - Poznati su sastavi