PARITZAN ZADRŽAO TREĆE MESTO: Vojvođanska prepreka za Čukarički!

27. kolo superlige

Lučani posle preokreta savladali Voždovac

Imao je Čukarički priliku da se domogne trećeg mesta i prestigne Partizan, ali nije uspeo, u Novom Sadu, da savlada Vojvodinu pošto su u derbiju kola remizirali bez golova.

Partizan tako ostaje na trećoj poziciji, sa bodom više u odnosu na četvrtoplasiranu Čuku. Vojvodina, koja od prvog decembra 2018. godine ne zna za pobedu, nalazi se na deseetom mestu Superilge Srbije

Fudbaleri Mladosti iz Lučana na svom terenu su bili bolji od Voždovca sa 3:1 u meču 27. kola Super lige Srbije.

Voždovčani su preko Lukovića došli do vođstva u 32. minutu, ali do poluvremena je domaći tim došao do preokreta.

Prvo je Bojović pogodio u 40. minutu, da bi u 45. na 2:1 povisio Radivojević. Konačnih 3:1 postavio je Pejović sa bele tačke.