LIVERPULOV SAN I DALJE TRAJE: Mane ne želi da stane, Fulam ne može niže da padne! Everton bolji od Čelsija!
Na poslednjih 11 utakmica Sadio Mane je isto toliko puta tresao mrežu protivnika, Foto: AP

31. kolo premijer lige

Sada je na redu Mančester Siti

Liverpul nema nameru da odustane od trofeja u Premijer ligi - posle bravurozne partije u Minhenu izabranici Jirgena Klopa savladali su Fulam u 31. kolu engleskog prvenstva rezultatom 2:1.

Sadio Mane je nastavio da igra u životnoj formi, u 26. minutu zatresao je mrežu Serhija Rika posle šmekerske asistencije Firmina.

Nije to bio meč sa mnogo uzbuđenja, Aleksandar Mitrović nije uspevao da pronađe rupu u odbrani Redsa, ali zato jeste Rajan Babel. Bivši igrač Liverpula je iskoristio kiks Van Dajka i matirao Alisona. Holanđanin je iskazao poštovanje bišem klubu pošto nije proslavio pogodak.

Pobedu vrednu nastavka sna o dugo čekanoj tituli obezbedio je Džejms Mlner sa bele tačke u 81. minutu.

Fulam je potrošio mnogo novca ove sezone na pojačanja, ali novi poraz govori da će se ekipa sa Krejven Kotidža vratiti u Čempionšip.

Fudbaleri Čelsija izgubili su na gostovanju Evertonu. Domaći tim je slavio sa 2:0 golovima Rišarlisona u 49. minutu i Sigurdsona u 72.

Premijerliga, 31. kolo:

Bornmut - Njukasl 2:2 (0:1) (King 48, 81 - Rondon 45+5, Riči 90+4)

Barnli - Lester 1:2 (1:1) (MekNil 38 - Madison 33, Morgan 90)

Vest Hem - Hadersfild 4:3 (1:2) (Nobl 15p, Ogbona 75, Čičarito 84, 90+1 - Bakuna 17, Ahearne - Grant 30, 65)

Fulam - Liverpul 1:2 (0:1) (Babel 74 - Mane 26, Milner 81 penal)

Everton - Čelsi 2:0 (0:0) (Rišarlison 49, Sigurdson 72)