BARSIN FUDBAL ZA BOGOVE - MESI I SUAREZ ZA TV ŠPICE: Zaljubljivanje na prvi gol! Dmitrović tragičar u porazu Eibara
Kiks Marka Dmitrovića, Foto: AP

PRIMERA, 28. kolo

Loš dan za reprezentativnog čuvara mreže

Objavljeno: 22:59h

Barselona je razmontirala Betis u 28. kolu Primere, a golovi koji su postigli Mesi i Suarez spadaju u red najboljih.

Ovo je nešto što se retko viđa na fudbalskim tereneima. Ne zna se koji gol je lepši - da li Mesijev slobodnjak, da li Suarezov ples i driblanje pola tima Betisa, ili na kraju Leov čarobni lob.

Nema potrebe da mnogo pišemo - pogledajte golove i uživajte!

Fudbaleri Valjadolida došli su do preokreta u meču 28. kola španske LaLige i pobedili Eibar sa 2:1, iako je domaći tim, za koji brani Marko Dmitrović vodio do 91. minuta.

Eibar je iskoristio jednu od prvih prilika na utakmici, pa u 54. minutu došao do vođstva preko Fabijana Oreljane.

Međutim, tada na scenu stupa srpski reprezentativni golman, koji pravi penal u 91. minutu, oko koga je sudija četiri minuta većao da li jeste ili nije... Na kraju ga je svirao, a gol je dao Danijele Verde.

Konačnih 2:1 samo koju desetinu sekundi kasnije postavio je Serhio Gvardiola posle sjajnog solo prodora.

Loš dan za srpskog golmana...

U drugom meču dana, Sevilja je slavila nad Espanjolom sa 1:0 u gostima.

Strelac jedinog pogotka bio je Visam Ben Jeder sa penala u 53. minutu.

Viljareal je slavio protiv Rajo Valjekana sa 3:1. Strelci na utakmici su bili Ekambi u 50. i 52. minutu i Moreno za Žutu podmornicu, a gosti su poveli pogotkom Suareza u 20. minutu. Valensija je protiv Hetafea odigrala bez golova.