NI SOLSKJER NIJE BAŠ SVEMOĆAN: Vulverhempton nokautirao Junajted iz FA kupa i odlazi na Vembli!
Igrači Vulverhemptona slave pobedu nad Mančester junajtedom, Foto: AP

FA kup, 1/4 finale

"Crveni đavoli" su poraženi u četvrtfinalu

Objavljeno: 23:19h

Mančester junajted je izbačen iz FA kupa! Vulverhempton ide u polufinale i na "Vembli".

Magični štapić Ole Gunara Solskjera je morao u jednom momentu da prestane da radi i to se dogodilo ove večeri u Vulverhemptonu, gde je domaćin zasluženo slavio 2:1.

Ređale su se tokom čitavog meča šanse pred golom "crvenih đavola", Serhio Romero je bio fantastičan i zaustavljao udarce napadača "vukova", ali je u jednom trenutku i on morao da kapitulira.

Desilo se to u 70. minutu kada je Himenez bio najsnalažljiviji u gužvi pred golom i doneo vođstvo domaćinu.

Samo šest minuta kasnije ono je duplirano posle sjajno izvedene kontre koju je realizovao Diogo Žota.

Na kraju je u 5. minutu sudijske nadoknade Markus Rašford samo ublažio poraz svoje ekipe, koja će tako ostati bez još jednog trofeja ove godine.